Kompletny Poradnik WordPress Dla Początkujących

Co to jest WordPress? Czy jest darmowy? Jak dodać i usunąć wtyczkę? Jak znaleźć szablon dla strony? Przedstawiam Ci bezpłatny i kompletny poradnik WordPress dla początkujących. Pełna instrukcja obsługi niewymagająca wiedzy o programowaniu.

Przewodnik WordPress to samouczek dla początkujących, które chcą stworzyć swoją stronę, bloga, sklep, ale nie mają umiejętności programistycznych, wielkich budżetów na profesjonalnych Web Designerów oraz wcześniejszego kontaktu z systemem CMS WordPress oraz Woocommerce.

Podzielony jest tematycznie. Znajdziesz tu informacje ogólne o WordPress, instrukcję wyboru domeny, hostingu oraz instalacji systemu CMS, opis kokpitu administratora, sposoby tworzenia stron, wpisów i treści, instrukcję instalacji wtyczek i motywów oraz edycji wyglądu strony.

Wszystko opisuję prostym i zrozumiałym językiem. Nie używam branżowego słownictwa, a wszystko po to by pomóc Ci stworzyć piękną i skuteczną stronę WWW.

Cześć! Nazywam się Bartosz Hybza i hobbystycznie tworzę strony internetowe. Na blogu tworzę poradniki, w których pokazuję małym przedsiębiorcom, jak stworzyć skuteczną stronę internetową.
11FaniLubię
31ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Jak zainstalować WordPress na hostingu?

0
Jak zainstalować Wordpress na hostingu
Wpis w trakcie przygotowywania. Sprawdź opublikowane wpisy na blogu Stronabezkodowania.pl
Jak wymyślić i stworzyć logo

Jak Wymyślić I Stworzyć Logo?

0
Startując z własnym biznesem lub stroną musisz stworzyć logo, które będzie służyło do identyfikacji Twojej firmy. Jak wymyślić i zrobić samemu logo w kilku prostych krokach?
Jak zarabiać na blogu

Jak Dodać Baner Reklamowy W Dowolne Miejsce Na Stronie?

0
Korzystając z różnych portali internetowych, zwróciłeś uwagę na pojawiające się banery reklamowe. Udział w Programach Partnerskich to dobry pomysł na zarabianie na blogu. W jaki sposób łatwo i szybko dodać banery na własnej stronie internetowej?

Jak sprawdzić jaki motyw WordPress używa konkurencja?

0
Zdarzyło Ci się, że wszedłeś na stronę internetową swojej konkurencji i pomyślałeś "WOW! Też chcę mieć taką witrynę."? Teraz będziesz w łatwy sposób mógł ją zrobić sam. W tym artykule pokażę Ci jak sprawdzić, z jakich wtyczek i motywu Wordpress korzysta Twoja konkurencja.
Darmowe szablony Wordpress, o których nigdy nie słyszałeś

1400 Darmowych Szablonów WordPress, O Których Nie Wiedziałeś I Nie Używałeś

0
Jednym z czynników, który wpływa na budowę zaufania wśród klientów jest wygląd Twojej strony www. Przedstawiam Ci sposób, na zdobycie ponad 1400 darmowych szablonów Wordpress.
Jak zainstalować Wordpress na własnym komputerze?

Instalacja WordPress Na Własnym Komputerze. Jak to zrobić?

0
Kiedy chcesz stworzyć stronę internetową decydujesz się na zakup hostingu i domeny. Wiele osób nie wie, że jako hosting mogą wykorzystać swój własny PC. Jak zainstalować Wordpress na własnym serwerze komputerze?

Potrzebujesz pomocy? Wyślij Wiadomość!